22.6.  Krakovany/Trebatice : Suchá nad Parnou
Základna zostava :  Haršáni , Macháč , Truhlář , Mihálik , Franko , Žažo , Toplanský , Kľúčovský , Petrík , Šurínová , Rajčák
Lavička náhradníkov : Balážiková , Straka , Valo , Augustín , Freivalder , Kluc , Štefanka

Góly : 3x Petrík , Toplanský
Koment k zápasu :
Dnešný najdôležitejší zápas sezony sme začali trochu s obavami , vzhľadom na postavy hráčov súpera a však hned po začatí zápasu sa po asi 6 násobnej narážačke dostal pred brankára M. Petrík a v 40 sekunde bolo 1:0. Súper zostal zaskočený a prvých 10 minút bolo celkom v našej réžií. V 13 minúte sa po peknej kombinačnej akcií dostal pred brankára znovu M.Petrík a bolo 2:0. Chalani rozohrali parádnu partiu a točili súpera celý prvý polčas .V 25 minúte pridal svoj tretí gol M.Petrík a vzápätí po faule na M.Toplanského išiel kopať penaltu T.Mihálik ale jeho vcelku pekne kopnutú strelu brankár chytil. Za zmienku ešte stojí tutovka A.Kľúčovskeho , ktorý ale nastrelil brvno a zopár vyložených šancí ktoré sme nepremenili. Super mal asi 2-3 strely na bránku ale iba jednou viac ohrozili nášho dnes bezchybne chytajúceho brankára.Perfektnú robotu odviedla obrana , kde úplne odstavili 195 cm a možno 90 kg vážiaceho utočníka (vraj strelec 60 golov).v zálohe dnes zase rozhadzoval vo veľkom štýle hrajúci . M.Toplanský. Celé mužstvo hralo neskutočne a do bodky plnili všetky taktické pokyny.Po polčase sa v 37 minúte pohral s obranou súpera M.Toplanský a krásnou strelou zvýšil na 4:0. V 40 minúte sme začali s striedaniami a na ihrisko sa nakoniec dostalo ďalších 6 hráčov. Súper rezignoval a my sme zahodili ešte zopár vyložených šancí.Dnes bola paráda pozerať sa na to ako mužstvo šlapalo na ihrisku a ukázalo všetkým že aj na dedine vieme hrať pekný futbal.Dnes by som okrem všetkých hráčov ešte extra pochváliť M.Macháča a ozáamiť mu že dnešným dňom ho konečne beriem ako chlapa a futbalistu Vyhrať trikrát po sebe súťaž, dva krát po sebe baráž, doma neprehrať skoro tri roky, vyhrať v rade 44 zápasov, uhrať súťaž bez straty jediného bodu so skóre 162:10, je jednoducho paráda. ďakujem všetkým hráčom , rodičom , vedúcemu , jednoducho všetkým čo nám pomáhali znovu to dotiahnuť do víťazného konca a chalanom ktorí odchádzajú želám len to najlepšie a dúfam že sa ešte stretneme a pár zápasov spolu vyhráme :)SME JEDNODUCHO NAJLEPŠÍ !!!